Коментарі

     
 
хеленка (анонімно) 24 липня 2016  Мистецькі підсумки українських подій у Парижі 2015

Я сиділа у маленькій паризькій кав'ярні саме тоді, як Боб презентував свою книжку і читав у голос шматки зі свого твору. я тоді ще не знала,що таке теє українське техно.Але, я внутрішньо відчула, що маю вивчити українську заради того, щоб прочитати той божествений твір заради якого людство тисячоліттями тягнуло своє безплідне їснування, і хоча моє жалюгідне французьке походження як бельмо на оці, і не дає повної можливості пірнути у вирій української ментально-культурної купи.Я її вівчила. і прочитала усе від Котляревського до Забужки, і зрозуміла,що Боб закумулював в собі всю українську літературу, щоб подарувати щось справді нове. і тепер я можу впевнено крикнути у вічність " НАХЕР ГЮГО,ЗОЛЯ, І ВСЯ ФРАНЦУЗЬКА КУЛЬТУРА КОТИСЬ ПІД ТРИ ЧОРТИ!!!А Я ПЕРЕЇДУ ЖИТИ В КИЇВ І САМА ДІЗНАЮСЬ ЯКИЙ У БОГДАНА ПЕРЧИК!!!"

 
 
 
 
 
 
 
 
kumglv 
Сергій К 19 грудня 2011  Крістіанія – втрачений рай у казковому королівстві

Невдала утопія... хм. Чому невдала? Тому що ти не куриш "план"? Звідки така однобокість у висвітленні такого складного соціального явища як Християнія? Можливо, варто дивитись трохи далі власного носа, адже Християнія не обмежується "планом"? Адже це перш за все країна в країні, територія свободи, територія без дурних заборон, куди йдуть жити люди, яким не подобається нав'язаний Системою спосіб життя, які мали в дупі офісно-гамбургерний світогляд сучасної Європи, все це псевдодемократичне неопуританство, коли людина не має права на висловлення своїх думок, бо Система називає це нетолерантним. В Християнії кожен такий як є, а не такий, яким його хоче бачити Система. Ти ж називаєш християнців "планокурами", а саму Х. висвітлюєш як брудну атракцію для злодіїв, та чомусь не пишеш, що Х. є територією без зброї, важких наркотиків, автомобілів, що тут не крадуть і не гвалтують, не б'ються на вулицях. Світові потрібно більше таких Християній, більше вільнодумства і позитиву, і тоді, можливо, не буде терористів, ядерної зброї, поліцейських держав, неофашизму, футбольних хуліганів - усіх тих явищ, які є наслідком розумової деградації суспільства, в якому на першому місці гроші, а нормальні людські якості в глибокій дупі.

 
 
 
 
Людмила (анонімно) 19 сiчня 2011  My Paris, my way - Image045

Страшно! Нагадує офорти Гойї

 
 
 
 
 
 
 
 
 
alina 
Аліна Замошнікова 20 серпня 2010   Паризький «Культ», або Як Любко Дереш збирається стати Богом

До теми складності.
Нещодавно зустріли Дереша на Подолі. Здавалося, розпечений липневий Київ - останнє місце, де можна очікувати його зустріти. Здивувалися. Але вже за хвилину зовсім не дивно і навіть якось природно було стояти посеред вулиці і розповідати Дерешу (з яким не бачилися сто років), звідки беруться ракові клітини, чому вони так багато діляться і як вони вмирають. І ці питання, звісно ж, не про біологію, а про процеси в сучасному суспільстві - це ж зовсім логічно, говорити про них з онкологами =))
Мабуть, це одна з особливостей Дереша - ніколи не знєш, про що він спитає тебе при наступній зустрічі. І коли вона станеться. І де.
P.S.: читати Дереша рекомендую ВСІМ. Комусь - щоб нічого не зрозуміти, а комусь - щоб зрозуміти сенс життя :)

 
 
 
 
 
Сторінки: 3123next
    Ctrl →